Archiv časopisů: RC Modely ČASOPIS PRO VŠECHNY MODELÁŘE ● LETADLA ● VRTULNÍKY ● LODĚ ● AUTA

Vychází 13. května 2024

RC Modely 4/2023 článek 3

Modelářská výstava Juniorklubu Hradec Králové

Tom Svatoš, Juniorklub Hradec Králové; Foto Mirek Dobrý a Tom Jirout

Ukázka z textu:

Chcete si zopakovat mluvnické pády našeho mateřského jazyka a zároveň se dozvědět o zajímavé modelářské aktivitě? Pak je k tomu příležitost pročítáním tohoto příspěvku a prohlížením fotogalerie.
KDO – CO:
V sobotu 4. března 2023 uspořádal královéhradecký Juniorklub spolu se Střední uměleckoprůmyslovou školou hudebních nástrojů a nábytku v Hradci Králové výstavu převážně leteckých modelů a určil ji široké veřejnosti. Oba partneři se rozhodli, že spojí své síly a možnosti a uspořádají v areálu SUPŠ skromnou výstavu modelářských výtvorů členů Juniorklubu a připojí k tomu i malou burzu modelářských přebytků. Byla to první aktivita tohoto druhu, na jejímž začátku bylo více otazníků než odpovědí.
KOHO – ČEHO:
Bez koho by nebylo možné výstavu uskutečnit? Bez vlídného a přátelského pochopení vedení SUPŠ v Hradci Králové by výstava nemohla proběhnout. Organizátorům byly gratis poskytnuty nejen výstavní prostory, ale také kompletní zázemí. A na oplátku se mohli návštěvníci seznámit s produkcí žáků této umělecké školy a prohlédnout si ateliér umělecké tvorby.

RCModely
cmma.cz

cmma.cz

www.naradionline.cz

www.houska-modelar.cz

www.bel-shop.eu

mgm-compro.cz

www.modelmotors.cz/

TOPlist