Archiv časopisů: RC Modely ČASOPIS PRO VŠECHNY MODELÁŘE ● LETADLA ● VRTULNÍKY ● LODĚ ● AUTA

Vychází 11. srpna 2022

RC Modely 12/2014 článek 1

RC Modely Slow Flyer 2015 – 15. ročník

RCM

Ukázka z textu:

Vážení čtenáři RCM a příznivci halových letecko-modelářských soutěží! Tradiční soutěž halových akrobatů, opět pod patronací redakce časopisu RC Modely a za spolupráce s vedením Střední školy, se uskuteční v sobotu 24. ledna 2015 ve sportovní hale Střední školy (bývalé učiliště) na Zeleném pruhu v Praze 4. Soutěž RC Modely Slow Flyer 2015 je pořádána jako oficiální Mistrovství České republiky 2015 v kategoriích F3P, F6B, RCEA, RCHP.
Sponzoři Soutěž takového formátu se neobejde bez pomoci sponzorů (viz též jejich loga v záhlaví). Soutěž budou sponzorovat tyto firmy: Model Motors – generální sponzor; Pelikán – hlavní sponzor; Free Air; Hobbico, Hacker Model Production; HVP modell; JAS; JETI model; Light Wheels; Mega motor; MGM compro; MS composit; MVVS model engines; MZK servis; PM Pecka Modelář; RC factory.
Kategorie Kategorie F3P, F6B, RCEA a RCHP jsou vypsány jako oficiální mezinárodní mistrovství České republiky. V kategoriích F3P a F6B se soutěží v akrobatickém létání podle pravidel FAI, v RCEA a RCHP podle Sportovního řádu SMČR. Kategorie F6B, tzv. aeromuzikál, je atraktivní svým sladěním umění pilotáže s hudbou. Létat se bude také kategorie RCHP (tzv. Pylony), tj. rychlostní závod kolem pylonů, a rovněž Model Air Race, soutěž v akrobacii létané mezi pylony.
PŘIHLÁŠKY - důležité Zájemci o start se musí přihlásit mailem na tomasc@rcmania.cz maximálně do 19. 1. 2015. Je velmi důležité se opravdu přihlásit předem a včas! Je možné, že v případě velkého zájmu bude počet soutěžících omezen. Občerstvení pro startující zajištěno. Startovné: F3P, F6B, RCEA, RCHP – 300 Kč Model Air Race – 100 Kč Propozice soutěže na RCMANIA.cz ve fóru Pomalý let.
MINIMAKETY
Očekáváme, že program zpestří i exhibiční lety malých halových maket. Navíc v rubrice „Pro mladé i staré“ bylo od RCM č. 5/2014 zveřejněno mnoho zajímavých stínových modelů (Fokker F-XVIII, Farman F.60, Junkers Ju-52 apod.). Všichni, kteří jste si postavili nějaký „stíňák“ podle našich plánků ze série Profile Scale, si budete moci zalétat či zasoutěžit a prodebatovat možnosti takových modelů s autorem plánků Robertem Pajasem.
Program
Přihlášení soutěžící budou informováni přímo pořadatelem, pro diváky zveřejňujeme stručný program, který si lze vystřihnout a vzít s sebou.
Spojení MHD
Soutěžit se bude v hale Střední školy (býv. SOU stavební), ul. Zelený pruh č. 1294/50 v Praze 4. Pro příjezd MHD lze využít metro „C“, stanice Budějovická, a dál autobusy linek 205 a 124 do stanice Zelený pruh (linkou 124 lze přijet i od „nábřeží“, ze stanice tramvají 3, 17 – „Dvorce“). Tak nezapomeňte! Sejdeme se v sobotu 24. 1. 2015 na Zeleném pruhu při mezinárodní soutěži.

RCModely
cmma.cz

cmma.cz

www.naradionline.cz

www.houska-modelar.cz

www.bel-shop.eu

mgm-compro.cz

www.modelmotors.cz/

www.rcguru.cz/

TOPlist