Archiv časopisů: RC Modely ČASOPIS PRO VŠECHNY MODELÁŘE ● LETADLA ● VRTULNÍKY ● LODĚ ● AUTA

Vychází 12. června 2024

RC Modely 3/2013 článek 4

RealFlight – R/C Flight Simulator

Pro RCM Pavel Bozděch

Ukázka z textu:

Jsem modelářem-pilotem RC vrtulníku a bez letového simulátoru si neumím život představit. Podle mého mínění nemůže vrtulníkář bez simulátoru existovat, protože představa, že si začne některé věci zkoušet rovnou v reálu je naprostý nesmysl. Kamarád mě přesvědčil, abych si vyzkoušel nový letový simulátor RealFlight firmy Hobbico (distribuce Hobbico v Evropě firma Revell, prodej v ČR modelářské prodejny). Rád zkouším nové věci a vzhledem k tomu, že jsem dnes schopný posoudit letový model, tak mi to přišlo jako dobrý nápad. Obsah balení
Balení obsahuje CD s instalací, licenční kód, kabel k vysílačce a speciální vysílačku, kterou pro zařízení RealFlight zhotovila firma Futaba.
Instalace
Nic zajímavého se zde nekoná. Prostě klasicky nainstalovat a zadat licenční kód, který je v krabici. Po instalaci doporučuji provést aktualizaci, abyste měli poslední modely, a také nejnovější verzi letového modelu.
Vysílačka
Docela mě překvapilo, že to není čínské „šidítko“, ale docela slušná vysílačka. Co je na ní ale zajímavé, jsou speciální tlačítka přímo pro simulátor. Jedno z nich jsem si oblíbil velmi rychle, a to červené tlačítko „RESET“. Je to tlačítko, které je schopné ihned dostat nový model, a co víc, můžete o kousek vrátit simulaci a zkusit si to zaletět znovu, ale nyní lépe.

RCModely
cmma.cz

cmma.cz

www.naradionline.cz

www.houska-modelar.cz

www.bel-shop.eu

mgm-compro.cz

www.modelmotors.cz/

TOPlist