Archiv časopisů: RC Modely ČASOPIS PRO VŠECHNY MODELÁŘE ● LETADLA ● VRTULNÍKY ● LODĚ ● AUTA

Vychází 13. listopadu 2023

RC Modely 1/2013 článek 1

RC Modely Slow Flyer 2013 (pozvánka)

RCM

Ukázka z textu:

Mezinárodní mistrovství České republiky v leteckém modelářství, Praha 4, Zelený pruh, neděle 20. leden 2013
Soutěž pořádána ve spolupráci se Střední školou technickou na Zeleném pruhu
Vážení čtenáři RCM a příznivci halových letecko-modelářských soutěží!

Tradiční soutěž halových akrobatů, opět pod patronací redakce časopisu RC Modely a za spolupráce s vedením Střední školy, se uskuteční v NEDĚLI 20. ledna 2013 ve sportovní hale Střední školy technické (býv. učiliště) na Zeleném pruhu v Praze 4.

Soutěž RC Modely Slow Flyer 2013 bude poslední velký závod před prvním mistrovstvím světa v halové akrobacii (Německo) a tak očekáváme slušnou účast a hlavně vrchol formy naší reprezentace.
Sponzoři
Soutěž takového formátu se neobejde bez pomoci sponzorů (viz též jejich loga v záhlaví): Model Motors – generální sponzor; Pelikán – hlavní sponzor; Free Air; Hacker Model Production; HVP modell; JAS; JETI model; JR Models; Kovo Najman; Mega motor; MGM compro; MS composit; MVVS model engines; MZK servis; PM Pecka Modelář; Potensky; RC factory.
Kategorie
Kategorie F3P, F6B a RCEA jsou vypsány jako mezinárodní mistrovství České republiky. V kateg. F3P a RCEA se soutěží v akrobatickém létání podle pravidel FAI a Sportovního řádu SMČR. F6B je velmi atraktivní podívaná, kdy modely létají na hudbu. Létat se bude také kategorie RCHP (tzv. Pylony), tj. rychlostní závod kolem pylonů, a také Model Air Race, soutěž v akrobacii létané mezi pylony.
Přihlášky
Zájemci o start se MUSÍ PŘIHLÁSIT na e-mail: f3p@seznam.cz, maximálně do 11. 1. 2013. Je důležité se opravdu přihlásit předem a včas! Občerstvení pro startující zajištěno.
Startovné: F3P, F6B, RCEA – 300 Kč RCHP, Model Air Race – 100 Kč

Novinka - MINIMAKETY
Program halového mistrovství RC Modely Slow Flyer obohatí rovněž výstava minimaket a jejich hojné letové ukázky.

Program
Přihlášení soutěžící budou informováni přímo pořadatelem, pro diváky zveřejňujeme stručný program, který si lze vystřihnout a vzít s sebou.

Spojení MHD
Soutěžit se bude v hale Střední školy technické, ul. Zelený pruh č. 1294/50 v Praze 4. Pro příjezd MHD lze využít metro „C“, stanice Budějovická, a dál autobusy linek 205 a 124 do stanice Zelený pruh (linkou 124 lze přijet i od „nábřeží“, ze stanice tramvají 3, 17 – „Dvorce“).
Tak nezapomeňte! Sejdeme se v neděli 20. 1. 2013 na Zeleném pruhu při halovém mistrovství České republiky.

RCModely
cmma.cz

cmma.cz

www.naradionline.cz

www.houska-modelar.cz

www.bel-shop.eu

mgm-compro.cz

www.modelmotors.cz/

TOPlist