Archiv časopisů: RC Modely ČASOPIS PRO VŠECHNY MODELÁŘE ● LETADLA ● VRTULNÍKY ● LODĚ ● AUTA

Vychází 9. září 2022

RC Modely 6/2009 článek 15

24 hodin pro Kuře

A. Tretera

Ukázka z textu:

Závod pojede maximálně 12 týmů, přičemž v každém týmu budou 3 piloti, kteří se budou libovolně střídat na jednom soutěžním autě. Výjimku tvoří tým VIP osobností (možnou účast přislíbila Alena Zárybnická, dále Dalibor Gondík, Otakar Brousek, Čestmír Řanda, Pavel Fryš, Markéta Tanner, Tomáš Hanák, Marcela Augustová, Kristina Kloubková, Aleš Háma, Adéla Gondíková, Hardy Marzuki, Jakub Wehrenberg a jiní).
Jedním z hlavních podnětů celé akce byla snaha našeho klubu a našich partnerů; mezi kterými jsou firmy Energizer, Pecka Modelář, Wilkinson, Kyosho, HVP modell, Imofa Alfa Romeo, Basys, Lavazza, Bono Art, Groupe Seb, Amica, Tesco, Friendlyway, Ofo, RC cars, RC modely; nějakou zábavnou formou pomoct i těm, kteří s hračkami, modely a podobnými věcmi zažívají největší radosti - dětem.
Stejně jako vloni, kdy se nám povedlo za 24 hodin vybrat 60 636 Kč, bude výtěžek ze startovného věnován společnému projektu České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti Pomozte Dětem, na jejíž konto mohou také návštěvníci závodu přispívat do připravených kasiček a podpořit tím známou postavičku kuřete, a hlavně děti, kterým tato nadace pomáhá.
Startovní pole ještě není finálně uzavřeno a tak případní zájemci o start v tomto specifickém závodu mají pořád možnost se přihlásit. Mimo jiné účast přislíbily týmy HVP modell a tým MK AVZO Neratovice.
Podrobnější informace o celé akci naleznete na oficiálním webu První Mini-Z Racer ČR na adrese www.mini-z.cz případně u pana Alana Tretery na tretera@peckamodel.cz Nebuďte lhostejní a přijďte pomoct 20. – 21. 6. Kuřeti do Letňan, start ve 12 hodin. …

RCModely
cmma.cz

cmma.cz

www.naradionline.cz

www.houska-modelar.cz

www.bel-shop.eu

mgm-compro.cz

www.modelmotors.cz/

www.rcguru.cz/

TOPlist