Archiv časopisů: RC Modely ČASOPIS PRO VŠECHNY MODELÁŘE ● LETADLA ● VRTULNÍKY ● LODĚ ● AUTA

Vychází 13. listopadu 2023

RC Modely 1/2009 článek 3

CZ Indoor Fest 2009, Slow Flyer

RCM

Ukázka z textu:

Vážení čtenáři RCM a příznivci halových soutěží! Již v prosincovém čísle jsme vás informovali o tradiční soutěži Slow Flyer RC Modely, která bude uspořádána letos 7. a 8. 2. 2008. V sobotu (7. 2.) je začátek plánován na 14. hodinu, v neděli (8. 2.) na 8. hodinu – viz PROGRAM. Opět to bude o soutěž s mezinárodní účastí, a v některých kategoriích také mistrovství České republiky. Soutěžit se bude v kategoriích F3P, F6B a RCEA, létat se bude rovněž mezi pylony a Model Air Race. Proto všichni organizátoři i sponzoři věří, že si začátkem února najdete čas a přijdete soutěžící svou přítomností i potleskem podpořit.
Sponzoři
Soutěž takového formátu by nebylo možné uspořádat bez podpory sponzorů: generální sponzor - Model motors; hlavní sponzor - Pelikán; sponzoři – Free Air, Hacker Model Production, HVP modell, JAS, JETI model, JR Models, Kovo Najman, MEGA motor, MGM compro, MS composit, MVVS model engines, MZK servis, PM Pecka Modelář, Potensky, RC factory.
Kategorie
Kategorie F3P, F6B a RCEA jsou vypsány jako oficiální mistrovství České republiky (kategorii F6B si asi lépe představíte pod původním názvem Aeromuzikál); létat se budou rovněž tzv. Pylony, tj. závod kolem pylonů (viz pravidla v RCM 11/08) a také Model Air Race, tedy soutěž v pilotních dovednostech mezi nafukovacími pylony.
Přihlášky
Přihlašovat se je nutné na e-mail: tomasc@post.cz max. do 5. 2. 2009. Je nutné se opravdu přihlásit předem a včas! Startovné: F3P, F6B, RCEA – 300 Kč; Pylony, Model Air Race – 100 Kč (startovné bude vybíráno při registraci)
Program
Soutěžící budou informování přímo pořadatelem, pro diváky zveřejňujeme stručný program, který si lze vystřihnout a vzít s sebou. ( viz AKCE)
Spojení MHD
Létat se bude, již také téměř tradičně, v hale Středního odborného učiliště na Zeleném Pruhu v Praze 4 (nejbližší stanice „Metro C“ – Budějovická, kolem jezdí autobusy 124 a 205, linka 205 má poblíž konečnou; autobusem 124 lze přijet i z „nábřeží“, od stanice tramvají Dvorce).
Takže nezapomeňte, sejdeme se začátkem února na Zeleném Pruhu! RCM …

RCModely
cmma.cz

cmma.cz

www.naradionline.cz

www.houska-modelar.cz

www.bel-shop.eu

mgm-compro.cz

www.modelmotors.cz/

TOPlist