Archiv časopisů: RC Modely ČASOPIS PRO VŠECHNY MODELÁŘE ● LETADLA ● VRTULNÍKY ● LODĚ ● AUTA

Vychází 10. června 2019

RC Modely 2/2016 článek 1

RC Modely Slow Flyer 2016 – 16. ročník (pozvánka)

RCM

Ukázka z textu:

Vážení čtenáři RCM a příznivci halových letecko-modelářských soutěží!
Tradiční soutěž halových akrobatů bude uspořádána - opět pod patronací redakce časopisu RC Modely a za spolupráce s vedením Střední školy (bývalé učiliště) na Zeleném pruhu v Praze 4 - v neděli 6. března 2016, za výrazné podpory Svazu modelářů České republiky
Soutěž RC Modely Slow Flyer 2016 je opět pořádána jako oficiální Mistrovství ČR 2016 v kategoriích F3P AP, F3P AA, F3P AM, RCEA. Pro zpestření se bude létat Pylon Championchip v kategorii RCHP a Model Air Race.
Sponzoři
Soutěž takového formátu se neobejde bez pomoci sponzorů (viz loga v záhlaví). Soutěž budou sponzorovat tyto firmy: Model Motors – generální sponzor; Pelikan Daniel – hlavní sponzor; Free Air; Hobbico; Hacker Model Production; HVP modell; JAS; JETI model; Light Wheels; Mega motor; MGM compro; MS composit; MVVS model engines; MZK servis; PM Pecka Modelář; RC factory.
Kategorie
Kategorie F3P AP, F3P AA, F3P AM, RCEA jsou vypsány jako oficiální mezinárodní mistrovství České republiky. V kategoriích F3P AP, F3P AA, F3P AM se soutěží v akrobatickém létání podle pravidel FAI, v RCEA a RCHP podle Sportovního řádu SMČR. Model Air Race, soutěž v akrobacii mezi pylony.
PŘIHLÁŠKY – důležité
Zájemci o start se musí přihlásit mailem na adresu: tomasc@rcmania.cz nejdéle 5 dnů před pořádáním soutěže. Je velmi důležité se opravdu přihlásit předem a včas! Je možné, že v případě velkého zájmu bude počet soutěžících omezen. Občerstvení pro startující je zajištěno. Startovné: F3P AP, F3P AA, F3P AM, RCEA – 300 Kč. RCHP, Model Air Race – 100 Kč. Propozice soutěže na RCMANIA.cz ve fóru Pomalý let.
RCM

RCModely
cmma.cz

cmma.cz

www.naradionline.cz

www.houska-modelar.cz

www.bel-shop.eu

mgm-compro.cz

http://www.modelmotors.cz/

http://www.rcguru.cz/

TOPlist